Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Sordumya'ya kayıt olun.

Oturum aç

İnsanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Sordumya'ya giriş yapın.

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? İnsanlık hali değil mi ya! Lütfen kayıt olurken kullandığın e-posta adresinizi gir. Sana giriş yapman için bir bağlantı göndermeye çalışacağım. Merak etme, ben buradayken sana kimse bir şey yapamaz!


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok , Soru sormak için giriş yapmalısınız .

Maalesef yayın ekleme izniniz yok.

Kapatılan ve 24 Saat İncelemeye Alınan Hesaplar Açıklaması

Kapatılan ve 24 Saat İncelemeye Alınan Hesaplar Açıklaması

Düşünce Kataloğu olarak 24 Saat incelemeye alınan hesaplar ve kapatılan Instagram hesaplarının geri açılması için 1 Ay boyunca Ücretsiz destek sağladık. Ancak artık Düşünce Kataloğu ekipleri olarak Instagram hesaplarının geri alınması için ücretli veya ücretsiz destek verilmeyecektir.

Lütfen destek taleplerinizi göz ardı ettiğimizi düşünmeyiniz. Kısıtlı zaman nedeni ile artık size yardımcı olamadığımız içinde zaten üzgünüz.

Düşünce Kataloğu kapatılan hesapları geri alma konusu için:  Instagram 24 saat içinde hesabına erişebileceksin Hatasının Detayları (dusuncekatalogu.com)
Sordumya 24 Saat incelemeye alınan hesaplar için sorulan&verilen cevaplar içim: Bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz takdirde yaklaşık 24 saat içinde hesabına erişebileceksin. – Sordumya – Genç Soru & Cevap (dusuncekatalogu.com)

Instagram hesapları neden kapatılıyor? Kullanım koşulları değişti: Instagram Kullanım Koşullarını Değişti – Hesabınız Kapanabilir (dusuncekatalogu.com)

 

İlgili İçerikler

Yorum Yap