Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Sordumya'ya kayıt olun.

Oturum aç

İnsanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için Sordumya'ya giriş yapın.

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? İnsanlık hali değil mi ya! Lütfen kayıt olurken kullandığın e-posta adresinizi gir. Sana giriş yapman için bir bağlantı göndermeye çalışacağım. Merak etme, ben buradayken sana kimse bir şey yapamaz!


Üzgünüz, soru sorma izniniz yok , Soru sormak için giriş yapmalısınız .

Maalesef yayın ekleme izniniz yok.

Sordumya – Soru Cevap Platformu

Sordumya – Soru Cevap Platformu

Paylaşmak ve dünyanın bilgisi ile büyümek.

Neden Sordumya?

1. Uzun vadeli değeri en üst düzeye çıkarın
Sonsuza kadar süreceğini umduğumuz bir ürün inşa ediyoruz. Güçlü ve bağımsız bir yapı olmak istiyoruz, bu uzun vadeli odak noktası verdiğimiz tüm kararlara rehberlik ediyor.

2. Sürekli öğrenmek ve uyum sağlamak
Denemeye, metriklere dayalı kararlara ve yineleme hızına değer veriyoruz. Her taahhütte üretime geçiyoruz, böylece iş yapılır yapılmaz başlıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede öğreniyoruz.

3. Yürüt
Harika fikirleri olan ama aynı zamanda fikirlerini hayata geçirmek için hızlı bir şekilde yönlendirebilen insanlara değer veriyoruz.

4. Doğrudan ve saygılı olun
Biz sürekli sizilerden geribildirim bekliyoruz. Birbirimize açık olmamıza güveniriz, bu nedenle aklınızda bir şey varsa bizi aramaktan çekinmeyin.

Sordumya Türkiye için Genç sorular Platformu Düşünce Kataloğu tarafından ilk açılışını yaptı. Sorular geldi ve cevaplandı. EE? Şimdi sıra nerede? Şimdi sıra Tüm Türkiye’deki bilgin insanların bilgilerini paylaşabileceği bir yerin var olduğunu duyurma zamanında! En sevdiğiniz soruları, canınızı sıkan soruları ve hatta bir kaç dizi ve film için önerileri. Hepsini bir yerde binlerce kişi cevaplasa nasıl olurdu? Mükemmel değil mi!

Sordumya misyonu dünyanın bilgisini paylaşmak ve büyütmektir. Birçok insan için değerli olacak çok sayıda bilgi şu anda sadece birkaç kişi tarafından kullanılabilmektedir – bu bilgiler insanların kafasına kilitlenmiş veya sadece belirli grupların erişimine açıktır. Bilgi sahibi olan insanları ihtiyaç duyan insanlarla birleştirmek, insanları farklı bakış açılarıyla bir araya getirmek, birbirlerini daha iyi anlayabilmeleri ve herkesin bilgilerini dünyanın geri kalanının yararına paylaşmalarını sağlamak istiyoruz.

Bunun potansiyeli çok büyük. Görevimizi yerine getirebilirsek, dünya üzerinde büyük bir etki yaratacağız. Bizi oraya götürebilecek akıllı bir grup insanı bir araya getirmemiz gerekiyor.

Bilgi sahibi olan insanları ihtiyaç duyan insanlara bağlamak, birbirlerini daha iyi anlamaları için insanları farklı bakış açılarıyla bir araya getirmek ve herkesi bilgilerini paylaşmaları için güçlendirmek istiyoruz.

Soru kategorilerinde size uygun Kategoriyi takip edip o alana sorular sorun ve soruları cevaplayın.
Rozetler sayesinde Sordumya’da geçirdiğiniz süre boyunca cevaplarınız, sorularınız ve çevrimiçi etkinliğiniz ile yeni Rütbeler atlayarak insanlara başarılarını göster.

Sordumya

İlgili İçerikler

Sordumya - Düşünce Kataloğu

Yeni Güncelleme - Abonelikler

Yeni güncelleme! Sordumya satın alımları

Yorum Yap

Son Haberler ve Güncellemeler

Discy Latest Articles

Yabancı Dizi önerileri ve Daha fazlası

Yabancı Dizi önerileri ve Daha fazlası

Sordumya’da yabancı dizi önerileri alışverişi için yeni güncelleme yayınlandı. Artık Netflix dizi önerileri için Netflix kategorilerini seçebileceğiniz gibi Düşünce Kataloğu yabancı dizi önerilerinde direk olarak sayfa akışında görebileceksiniz. Böylelikle Düşünce Kataloğu tarafından yazılan Dizi önerileri / Netflix dizi ve film ...

Sordumya –  Düşünce Kataloğu

Sordumya – Düşünce Kataloğu

Sordumya üyeliğinizi artık Düşünce Kataloğu ile kullanmakta basit. Düşünce Kataloğu içeriklerine Sordumya profilleriniz ile yorum yapabilir veya Okuma listenize ekleyebilirsiniz.  

Yeni Güncelleme – Abonelikler

Yeni Güncelleme – Abonelikler

Sordumya aboneliği ile Reklamlardan rahatsız olan kullanıcılarımızı Reklamlardan uzaklaştırıyoruz. Abonelik fırsatı daha çok Fırsat’a erişebiliyorlar.   Abone olan kullanıcılar Sordumya reklamlarını görmüyorlar. Abone olan kullanıcılar Yorum, cevap ve soruları Sabitleyebiliyorlar. Abone olan kullanıcılar için 1 Günlük sabitleme Ücretsiz Abone olan ...